Viie kooli võistlus 02. veebruar Kaja

Nõo Reaalgümnaasium korraldas 11.- ja 12. jaanuaril pika traditsiooniga Viie kooli võistlust. See toimus juba 59. korda ja võistlusel osalevad H. Treffneri Gümnaasium, M. Härma Gümnaasium, Tamme Gümnaasium, Viljandi Gümnaasium, Nõo Reaalgümnaasium ning külalistena Ida-Virumaa koolide ühisvõistkond. Õpilased lahendavad matemaatika, füüsika ja keemia ülesandeid.

Toome järgnevas välja Nõo Reaalgümnaasiumi edukamate õpilaste tulemused (kohad 1.-15.).

Füüsika
1. August Jakobson
10. Rudolf Harald Kivi

Keemia
2. Kaarel Toomet (parim õpilane 10. kl. arvestuses)
5. Kaur Kenk
11. Matis Rannaveer
13. Hans Andre Kiigemägi
14. Rudolf Harald Kivi

Matemaatika
1. Rudolf Harald Kivi
3. August Jakobson
6. Kaarel Toomet
9. Mikk Vaarmari
15. Lee Saarela

Kolme aine kokkuvõttes saavutas Rudolf Harald Kivi 2. koha ja Kaarel Toomet 3. koha.
Võistkondlikult saavutas Nõo Reaalgümnaasium keemias ja matemaatikas 2. koha, füüsikas 3. koha ning kolme aine kokkuvõttes 2. koha.

Lisaks märgitud kolmele alale toimus nn meeskonnavõistlus, kus 4- liikmelised meeskonnad pidid konstrueerima Goldbergi masina.
Nõo Reaalgümnaasiumi võistkond saavutas 11 võistkonna konkurentsis 5. koha (eripreemia julge ja positiivse lahenduse eest).

Viie kooli võistlusel osalenud Nõo Reaalgümnaasiumi õpilasi juhendasid :
Sirje Sild, Mariliis Tulit, Mikk Põdra,  Aivar Vinne, Peet-Märt Irdt, Kristjan Vällik, Svetlana Keisk (kes oli ka VKV võistluse peakorraldaja) ning .Jaanus Järveoja.

60. Viie kooli võistlus toimub 2025. aastal H. Treffneri Gümnaasiumis.

Füüsika
1. August Jakobson
10. Rudolf Harald Kivi

Keemia
2. Kaarel Toomet (parim õpilane 10. kl. arvestuses)
5. Kaur Kenk
11. Matis Rannaveer
13. Hans Andre Kiigemägi
14. Rudolf Harald Kivi

Matemaatika
1. Rudolf Harald Kivi
3. August Jakobson
6. Kaarel Toomet
9. Mikk Vaarmari
15. Lee Saarela

Viie kooli võistlusel osalenud Nõo Reaalgümnaasiumi õpilasi juhendasid :

60. Viie kooli võistlus toimub 2025. aastal H. Treffneri Gümnaasiumis.