Koolielu

Nõustamine

Nõo Reaalgümnaasiumis tegelevad õpilaste nõustamise, aitamise, suunamisega kõik pedagoogid.
Alates 29. märtsist töötab koolis õpilasnõustaja, kes toetab ja annab õpilastele nõu:
- õppetööga hakkama saamine,
- igapäevased suhted,
- psühholoogilised probleemid.

Nõo Reaalgümnaasiumi õpilasnõustajana töötab
Jaanika Jõerog-Kesküla (ruum 1119, kantselei kõrval)
.

Veebikonsultatsioonide ajad distantsõppe perioodil:

Esmaspäev kell 12-20
Teisipäev kell 10-17
Kolmapäev 10-17

Nõustamisaeg tuleb eelnevalt meili teel kokku leppida (jaanika.joeorg@nrg.edu.ee).

Psühholoogilise abi saamiseks on õpilasel võimalus eelneval kokkuleppel kooli direktoriga pöörduda OÜ Katriito spetsialistide poole. Kaks esimest nõustamist toimuvad kooli kulul, pikema vajaduse korral peab üldjuhul tasuma nõustamise eest õpilane/lapsevanem.

Nõo Reaalgümnaasiumi terviseõena töötab
Alice Plaado (ruum 1136 ühiselamu I korrusel)

Terviseõe vastuvõtuajad on:
esmaspäevast reedeni 9.00-14.00

NB! Terviseõde teenindab samas kabinetis ka Nõo Põhikooli õpilasi ja kõigile õpilastele on ühine järjekord.

- õppetööga hakkama saamine,
- igapäevased suhted,
- psühholoogilised probleemid.

Nõo Reaalgümnaasiumi õpilasnõustajana töötab