Koolielu

Nõustamine

Nõo Reaalgümnaasiumis tegelevad õpilaste nõustamise, aitamise, suunamisega kõik pedagoogid. Õppetöö osas on nendeks eelkõige õppealajuhataja ja õpetajad,  igapäevaste suhete ja psühholoogiliste probleemide osas kooli psühholoog ja sotsiaalpedagoog.

Nõo Reaalgümnaasiumi sotsiaalpedagoogina töötab Kadi Annuk (ruum 1119, kantselei kõrval).

Sotsiaalpedagoogi vastuvõtuajad on:
teisipäeval kell 15.00-18.00.

Nõo Reaalgümnaasiumi psühholoogina töötab Teele Möldre (ruum 3307 õppehoone III korrusel).

Psühholoogi vastuvõtuajad on:
kolmapäeval kell 15.00-18.00.

Psühholoogi vastuvõtud toimuvad eelneval kokkuleppimisel. Oma soovist nõustamisele tulla kirjuta e-mailile teele.moldre@gmail.com

Psühholoogilise abi saamiseks on õpilasel võimalus eelneval kokkuleppel kooli direktoriga pöörduda OÜ Katriito spetsialistide poole. Kaks esimest nõustamist toimuvad kooli kulul, pikema vajaduse korral peab üldjuhul tasuma nõustamise eest õpilane/lapsevanem.

Nõo Reaalgümnaasiumi terviseõena töötab
Alice Plaado (ruum 1136 ühiselamu I korrusel)

Terviseõe vastuvõtuajad on:
esmaspäevast reedeni 9.00-14.00

NB! Terviseõde teenindab samas kabinetis ka Nõo Põhikooli õpilasi ja kõigile õpilastele on ühine järjekord.

Sotsiaalpedagoogi vastuvõtuajad on:
teisipäeval kell 15.00-18.00.

Psühholoogi vastuvõtuajad on:
kolmapäeval kell 15.00-18.00.

Nõo Reaalgümnaasiumi terviseõena töötab
Alice Plaado (ruum 1136 ühiselamu I korrusel)

Terviseõe vastuvõtuajad on:
esmaspäevast reedeni 9.00-14.00