Õppetöö

Filtreeri

Kõik Õpetajad

Ametikoht
 

Eve Aruväli

Saksa keel
eve.aruvali@nrg.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Neljapäeval, 5. tund või kokkuleppel (304)

Helen Austa

Kehaline kasvatus
helen.austa@nrg.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kolmapäeval 5.-6. tund kokkuleppel (SH)

Peet-Märt Irdt

Füüsika
peet-mart.irdt@nrg.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Reedel 5. tund kokkuleppel (203)

Ülle Juurik

Matemaatika
ulle.juurik@nrg.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Teisipäeval 6. tund, kolmapäeval kell 8.00 kokkuleppel (103)

Kaja Kasak

Informaatika
+372 5235942
kaja.kasak@nrg.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäeval 6. tund, neljapäeval 7.45-8.30 + kokkuleppel (316)

Anne Kasesalu-Roops

Muusika
anne.kasesalu-roops@nrg.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Neljapäeval 5. tund kokkuleppel (101)

Mairi Küberson

Geograafia
mairi.kuberson@nrg.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kolmapäeval 5. tund (102)

Ege Lepa

Ajalugu ja ühiskonnaõpetus
ege.lepa@nrg.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäeval kell 8.05-8.30 või kokkuleppel (301)

Meeli Lepisk

Inglise keel
meeli.lepisk@nrg.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kolmapäeval 6. tund (106)

Ruth Maal

Eesti keel ja kirjandus
ruth.maal@nrg.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kolmapäeval 5.-6. tund (301)

Talis Mölder

Kehaline kasvatus
talis.molderl@nrg.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

1125/spordihoone

Eva Orav

Kunst
eva.orav@nrg.edu.ee


Mikk Põdra

Matemaatika

Vastuvõtuaeg:

Iga päev 8.00-8.30 + kokkuleppel teisipäeval 6. tund

Tiiu Rosenberg

Joonestamine

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Kerli Rööpson

Informaatika
kerli.roopson@nrg.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Lapsehoolduspuhkusel

Nataliya Shornikova

Vene keel
nataliya.shornikova@nrg.edu.ee


Sirje Sild

Matemaatika
sirje.sild@nrg.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Neljapäeval 6. tund (202)

Ene Soolepp

Inglise keel
ene.soolepp@nrg.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kolmapäeval 6. tund (104)

Tiina Tuuling

Inglise keel
tiina.tuuling@nrg.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Teisipäeval 5. tund + kokkuleppel (204)

Veronika Uibo

Eesti keel ja kirjandus
veronika.uibo@nrg.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kolmapäeval 5. ja 6. tund või kokkuleppel (302)

Aivar Vinne

Keemia
aivar.vinne@nrg.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Reedel 5. tund + kokkuleppel (219)

Epp Vinne

Bioloogia
epp.vinne@nrg.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Reedel 5. tund+kokkuleppel (215)

Kristjan Vällik

Füüsika
kristjan.vallik@nrg.edu.ee