Meie koolist

Kooliga seotud väljaanded

Nõo Reaalgümnaasium annab koos Nõo Põhikooliga iga 5 aasta järel (Nõo kooli juubeliaastal) välja Nõo kooli almanahhi „Nõo tanumatel“. 2016. aastal ilmus „Nõo tanumatel 8“.

1996. aastal ilmus Agnes-Asta Marandi koostatud ajalooraamat „Nõo kool läbi kolme sajandi“

2013. aastal ilmus raamat Nõo Reaalgümnaasiumi renoveerimisprotsessist („Nõo Reaalgümnaasium. Taasalustamine.“, autor Siim Kinnas).

2016. aastal ilmus õpilaste praktilise töö tulemusel endise õpetaja Maie Ambre elulooraamat „Maie lugu“ (autorid Kaisa-Liina Keps, Ragne Lakson, juhendaja Annika Markson).

2017. aastal ilmus endise õpetaja Endel Kraavi koostatud ja tema lähedaste poolt välja antud elulooraamat „Lugusid Nõo koolis. Pool sajandit õpetajana.“

2019. aastal ilmus endise õpetaja Muia Keerutaja koostatud ja tema lähedaste poolt välja antud elurlooraamat "43 huvitavat aastat Nõo koolis"

2021. aastal ilmus Nõo Reaalgümnaasiumi ja Nõo vallakoostöös Kalju Aigro elulooraamat ("Meenutused Kalju Aigrost", koostajad Kai Toom, Krista Kvarnström).