Nõo Reaalgümnaasiumi 13. kooliolümpiamängud 12. juuni Ruth Maal

11. juunil toimusid Nõo Reaalgümnaasiumi 13. kooliolümpiamängud. Nii nagu ka varem ikka antiikolümpiamängude vormis.
Avatseremoonial astusid kõik klassid (kes esinesid antiikaja riike) üles lühikese etendusega. Kõlas olümpiahümn ning vande andsid kohtunike esindaja ning võistlejate esindaja.
Olümpiatule süütas slackline maailmameister Tauri Vahesaar. Loomulikult toimus see efektse slackline-etenduse osana.
Kooliolümpiamängude korraldamist toetas Eesti Olümpiaakadeemia.

Kooliolümpiamängude korraldamist toetas Eesti Olümpiaakadeemia.