Koolielu

Vaata siit nädalamenüüsid       16.09.2019-20.09.2019 ja  23.09.2019-27.09.2019

• Õpilased saavad soovi korral nn supipäevadel tellida XL-lõuna (kooli poolt tasutavale 1.50 tuleb õpilasel lisaks maksta 44 senti).

XL-lõuna ja õhtusöök väljastatakse elektroonilise õpilaspileti alusel. Toidutellimust saab esitada elektrooniliselt oma arvutist vastaval veebilehel ID-kaardiga end tuvastades.

Vaata siit nädalamenüüsid 16.09.2019-20.09.2019ja 23.09.2019-27.09.2019

Nõo Reaalgümnaasiumi õpilasi toitlustatakse Nõo PK sööklas, kus teenust osutabettevõte Baltic Restaurants Estonia.

Õpilastel on võimalik tellida lõunasööki ja õhtusööki.Ühiselamus on õpilastel võimalik kasutada kahte kööki.

• Õpilased saavad soovi korral nn supipäevadel tellida
    XL-lõuna (kooli poolt tasutavale 1.50tuleb õpilasel lisaks maksta 44senti).
  • Õhtusöögi maksumus on 1.65?

XL-lõuna ja õhtusöök väljastatakse elektroonilise õpilaspiletialusel. Toidutellimust saab esitadaelektrooniliselt oma arvutist vastaval veebilehel ID-kaardiga end tuvastades.

Tellimuse esitamine või tühistamine peab olema tehtud eelmise päeva 13.00-ks.Kui õpilane ei ole söömas käinud, kuid tellimust ei ole tühistanud, tuleb tal vastavatesöögikordade eest ikkagi tasuda.

Toidu eest tasumine toimub järgmise kuu alguses. Ülekanne tuleb teostada arve aluselhiljemalt nädal pärast arve saamist. Arve saadetakse õpilase poolt esitatud e-mailileelektrooniliselt ning selle on näidatud kõik ülekande tegemiseks vajalikudandmed. Võlgnevuse tekkimisel kaotab õpilane õiguse kasutada toitlustamise teenustkooli sööklas.

Tühi kott ei seisa püsti

Toitlustamise nädal 16.09-20.09
KoolilõunaKanarisoto, aurutatud brokoli, leibKartuli - frikadellisupp, leibHautatud sealihatükid praeleemekastmes, hautatud hapukapsas, kartulipuder, keedetud tatarKalaseljanka, hapukoor, leibKalkunikaste ürtidega, aurutatud lillkapsas, keedetud kartulid, keedetud tatar
Porgandi - porrulaugusalat, hiinakapsas, kurk, redis, peet, kastmevalik salatitelePRIA piimatootedPeedisalat õunaga, valge peakapsas, porgand, kaalikas, hernes, kastmevalik salatitelePuuviljasalat, vahukoorKapsasalat värske kurgiga, salatilehtede segu, peet, porgand, paprika, kastmevalik salatitele