Koolielu

Lõunasöök 11. - 28.03.2024

Õhtusöök 11. - 28.03.2024

XL lõunasöök 11. - 28.03.2024

Nõo Reaalgümnaasiumi õpilasi toitlustatakse Nõo PK sööklas, kus teenust osutab ettevõte Dussmann Eesti OÜ.

Õpilastel on võimalik süüa hommikusööki, lõunasööki ja õhtusööki. Ühiselamus on õpilastel võimalik kasutada kahte kööki.

XL lõuna maksab 1,81 eurot (õpilase jaoks 42 senti, sest kool maksab 1,39). XL lõunaks on praad, XL prae tellinud õpilasele ei ole suppi ette nähtud.
  • Hommikusöök on õpilasele tasuta.

Õhtusöök väljastatakse elektroonilise õpilaspileti alusel. Toidutellimust saab esitada elektrooniliselt oma arvutist vastaval veebilehel ID-kaardiga end tuvastades alates 1.  septembrist.

Näiteks: Mati Kask, 11a kl,  õhtusöök, september.

Dussmann Eesti OÜ  rekvisiidid :

P.Dussmann Eesti OÜ | reg. nr. 10068915 | KM kohustuse reg. nr. EE100311741

Mustamäe tee 4, 10621 Tallinn

| tel. 6517470 | faks 6517471 E-mail dussmann [at] dussmann.ee

A/a  EE061010220275667226 SEB Pank SWIFT/BIC EEUHEE2X

Söökla juhataja on Sirje Säde (noo [at] dussmann.ee).

Lapsevanemad teavitavad allergiast, toidutalumatusest
e-postile noo [at] dussmann.ee

Menüüd

Hommikusöök 11. - 28.03.2024

Lõunasöök 11. - 28.03.2024

Õhtusöök 11. - 28.03.2024

XL lõunasöök 11. - 28.03.2024

• Hommikusöök on õpilasele tasuta.

Näiteks: Mati Kask, 11a kl,  õhtusöök, september.

Dussmann Eesti OÜ  rekvisiidid :

P.Dussmann Eesti OÜ | reg. nr. 10068915 | KM kohustuse reg. nr. EE100311741

Mustamäe tee 4, 10621 Tallinn

| tel. 6517470 | faks 6517471 E-mail dussmann@dussmann.ee

A/a  EE061010220275667226 SEB Pank SWIFT/BIC EEUHEE2X

Söökla juhataja on Sirje Säde (noo@dussmann.ee).

Lapsevanemad teavitavad allergiast, toidutalumatusest
e-postile noo@dussmann.ee

P. Dussmann Eesti OÜ

Toitlustamise nädal 18.03-22.03