Koolielu

Vaata siit nädalamenüüsid         11.11.2019 - 15.11.2019 ja 18.11.2019 - 22.11.2019

• Õpilased saavad soovi korral nn supipäevadel tellida XL-lõuna (kooli poolt tasutavale 1.50 tuleb õpilasel lisaks maksta 44 senti).

XL-lõuna ja õhtusöök väljastatakse elektroonilise õpilaspileti alusel. Toidutellimust saab esitada elektrooniliselt oma arvutist vastaval veebilehel ID-kaardiga end tuvastades.

Tühi kott ei seisa püsti

Toitlustamise nädal 11.11-15.11
KoolilõunaMaksastrooganov, aurutatud porgand, hernes, keedetud kartulid, keedetud tatar, leibLillkapsapüreesupp kalkunilihaga, röstitud sepikukuubikud, leibHautatud sealihatükid, hautatud hapukapsas, kartulipuder, keedetud tatar, leibKana- köögiviljasupp, leibTuunikalapasta, aurutatud lillkapsas, leib
Porgandi-porrulaugusalat, hiinakapsas, kurk, redis, peet, kastmevalik salatitelePRIA piim, keefirPeedisalat õunaga, valge peakapsas, porgand, kaalikas, hernes, kastmevalik salatitelePria piimatootedKapsasalat värske kurgiga, salatilehtede segu, peet, porgand, paprika, kastmevalik salatitele