Koolielu

Huviringid

Kõik kooli huviringid on õpilastele tasuta. Õpilaste endi algatatud huviringe juhendavad õpilased ise.

2018/2019. õppeaastal tegutsevad koolis järgmised huviringid:

SEGAKOOR juhendaja Anne Kasesalu-Roops

RAHVATANTS juhendaja Anne Jürimäe

TANTS, LIIKUMINE RÜHMATREENING juhendaja Ingrid Hamer

KORVPALL juhendaja Gunnar Aasmäe

VÕRKPALL juhendaja Priit Luik

RANNAVAÕRKPALL juhendaja Karl Jaani

PALLIMÄNGUD (tüdrukutele) juhendaja Helen Austa

SAALIHOKI juhendaja Talis Mölder

NÄITERING juhendaja Merili Viks

MEEDIARING juhendaja Veronika Uibo

ARVUTIKLUBI juhendaja Annika Jaakson 12a

KABERING Artjom Afanasjev 12c

VENE KEELE RING Eddi Tsirkov, Karina Tolli 10b

Vaata huviringide toimumisaegu siit.

Lisaks kooli huviringidele on õpilastel võimalik käia Nõo spordihoones, noortekeskuses, muusikakoolis ja kultuurimaja huviringides.

Sport

Kooli õuealal on korvpalliväljak, välijõulinnak ja staadion (jalgpalli- ja rannavõrkpalliväljak ja jooksurada).

Koolimaja ümbruses on disc-golfi raja 5 korvi, põhiosa asub 500 m kaugusel Veski paisjärve lähistel.

Nõo spordihoones toimuvad kehalise kasvatuse tunnid ja spordiringid. Nendel aegadel on spordihoones käimine õpilastele tasuta. Väljaspool kehalise kasvatuse tunde ja kooli spordiringe on õpilastel võimalik spordihoones käia vastava hinnakirja alusel. Samadel alustel on õpilastel võimalik käia ka Nõo rannahallis, kus saab sisetingimustes liival tegeleda erinevate spordialadega.

Konkursid, võistlused koolis

- NRG meistrivõistlused mälumängus on klassidevaheline mälumängusari terve õppeaasta vältel

- Nõokate laul

- Antiikolümpiamängud

- Kevadjooks ümber paisjärve on klassidevaheline teatejooksuvõistlus

- Teemanädalate viktoriinid

- Klassidevahelised turniirid korvpallis, võrkpallis, jalgpallis, lauatennises, ergomeetril sõudmises

Väljaspool kooli konkurssidel ja võistlustel osalemine

- Maakondlikud ja vabariiklikud luule- ja etluskonkursid: „Koidulauliku valgel“, „Tähetund“, „Liivide etlusvõistlus“, „Hansenist Tammsaareni"

- Võistlused korvpallis, võrkpallis, jalgpallis, saalihokis, kergejõustikus, suusatamises, jõutõstmises.

Kool soosib õpilaste osalemist teistel ühekordsetel konkurssidel, võistlustel.

Tulemus on siin