Koolielu

Huviringid

Kõik kooli huviringid on õpilastele tasuta. Õpilaste endi algatatud huviringe juhendavad õpilased ise.

2019/2020 õppeaastal tegutsevad koolis järgmised huviringid:

Segakoor

uhendaja   Talis Mölder

Pallimängud (neiud)
uhendaja Helen Austa

Vaata huviringide toimumisaegu siit.

Lisaks kooli huviringidele on õpilastel võimalik käia Nõo spordihoones, noortekeskuses, muusikakoolis ja kultuurimaja huviringides.

Sport

Kooli õuealal on korvpalliväljak, välijõulinnak ja staadion (jalgpalli- ja rannavõrkpalliväljak ja jooksurada).

Koolimaja ümbruses on disc-golfi raja 5 korvi, põhiosa asub 500 m kaugusel Veski paisjärve lähistel.

Nõo spordihoones toimuvad kehalise kasvatuse tunnid ja spordiringid. Nendel aegadel on spordihoones käimine õpilastele tasuta. Väljaspool kehalise kasvatuse tunde ja kooli spordiringe on õpilastel võimalik spordihoones käia vastava hinnakirja alusel. Samadel alustel on õpilastel võimalik käia ka Nõo rannahallis, kus saab sisetingimustes liival tegeleda erinevate spordialadega.

Konkursid, võistlused koolis

- NRG meistrivõistlused mälumängus on klassidevaheline mälumängusari terve õppeaasta vältel

- Nõokate laul

- Antiikolümpiamängud

- Kevadjooks ümber paisjärve on klassidevaheline teatejooksuvõistlus

- Teemanädalate viktoriinid

- Klassidevahelised turniirid korvpallis, võrkpallis, jalgpallis, lauatennises, ergomeetril sõudmises

Väljaspool kooli konkurssidel ja võistlustel osalemine

- Maakondlikud ja vabariiklikud luule- ja etluskonkursid: „Koidulauliku valgel“, „Tähetund“, „Liivide etlusvõistlus“, „Hansenist Tammsaareni"

- Võistlused korvpallis, võrkpallis, jalgpallis, saalihokis, kergejõustikus, suusatamises, jõutõstmises.

Kool soosib õpilaste osalemist teistel ühekordsetel konkurssidel, võistlustel.

2019/2020 õppeaastal tegutsevad koolis järgmised huviringid:

Segakoor

uhendaja   Talis Mölder

Pallimängud (neiud)
uhendaja Helen Austa

Vaata huviringide toimumisaegu siit.

Sport

Konkursid, võistlused koolis

- Nõokate laul

- Antiikolümpiamängud

- Kevadjooks ümber paisjärve on klassidevaheline teatejooksuvõistlus

- Teemanädalate viktoriinid

Väljaspool kooli konkurssidel ja võistlustel osalemine

Kool soosib õpilaste osalemist teistel ühekordsetel konkurssidel, võistlustel.