Vastuvõtt

Kooliga tutvumine

Kooliga saab tutvuda  lahtiste uste päeval, mis toimub 12. veebruaril 2021  (algus 14.30).

Nõo valla "Maal elamise päeva" raames (26. septembril 2020) Nõo Reaalgümnaasiumiga viiruseohu tõttu tutvuda ei saa.

Alati võib kokku leppida Nõo RG külastamise ka muul ajal.
Meie õpilased on valmis tulema teie kooli Nõo Reaalgümnaasiumi tuvustama. Selleks peavad Nõo RG direktor ja teie kooli direktor eelnevalt kokku leppima.

Alati võib kokku leppida Nõo RG külastamise ka muul ajal.