Vaata siit nädalamenüüd       13.09 - 17.09.2021  ja  20.09 - 24.09.2021

Vaata siit nädalamenüüd       13.09 - 17.09.2021  ja  20.09 - 24.09.2021

Toitlustamise nädal 31.05-04.06
KoolilõunaKodune hakklihakaste, mais, ahjukartulid ürtidega, keedetud tatar, leibKalkuni - aedviljasupp, leibHeik tilli ja sidrunimahlaga, valge kaste maitserohelisega, ahjukõrvitsakuubikud, keedetud riis köögiviljadega, kartulipuder, leibKodune seljanka, hapukoor, R 20 %, leibKanapasta, aurutatud brokoli, leib
Punasekapsasalat, jääsalat, porgand, redis, hernes, kastmevalik salatitelePria piimatootedKapsa-porgandi salat, peet, mais, valge redis, salatilehtede segu, kastmevalik salatitelePria piimatootedPeedisalat õliga, porgand, hapukapsas, tomat, oad, kastmevalik salatitele
Õunamahlajook, Pria piimatootedKummelitee, PRIA piimMaitsevesi, Pria piimatooted
Ricottavaht, mahlakissellÕuna - odravaht
ÕhtusöökKana-lillkapsahautis, keedetud makaronid, toorsalat, piim, vesi, leivatoodeKartulivormiroog, jogurtikaste, toorsalat, tee, piim, leivatoodeSealiha-köögiviljakaste, keedetud tatar, toorsalat, piim, leivatoodeRiisiroog hakklihaga, külmkaste, toorsalat, puuvilja mahlajook, leivatoode