Vaata siit nädalamenüüd    06.06.2022 - 10.06.2022

Vaata siit nädalamenüüd    06.06.2022 - 10.06.2022

Toitlustamise nädal 31.01-04.02
KoolilõunaKana-koorekaste, aurutatud hernes, mais, keedetud kurkumiriis, keedetud kartulid, leibHapukapsasupp sealihaga, leibPikkpoiss veiselihast, hapukoore - mädarõikakaste, aurutatud brokoli ja lillkapsas, keedetud tatar, kartulipuder, leibKalasupp tomatiga, leibKalkuni - köögiviljaraguu, aurutatud rohelised oad, leib
Peedi - küüslaugusalat, porgand, kõrvits, tomat, varsseller, kastmevalik salatitele, seemneseguPRIA piimatootedHiinakapsasalat tilliga, peet, porgand, porru, paprika, kastmevalik salatitele, seemneseguPria piimatootedKõrvitsa - kaalikasalat, valge peakapsas, peet, sibul, porgand, kastmevalik salatitele, seemnesegu
Maitsevesi, Pria piimatootedMahlajook, Pria piimatootedRoheline tee, Pria piimatooted
Mustsõstrakreem riisiga, Pria piimatootedVanilje panna cotta, marjakaste
ÕhtusöökHakklihakaste, keedetud makaronid, toorsalat, piim, keefir, leivatoodeSealiha- köögiviljakaste, ahjukartulid ürtidega, toorsalat, piim, keefir, leivatoodeKalkuni - köögiviljaraguu, toorsalat, piim, keefir, leivatoodeTatar kana ja köögiviljadega, toorsalat, piparmündi tee, leivatoode