Vaata siit nädalamenüüd     25.10.2020 - 30.10.2020

Vaata siit nädalamenüüd     25.10.2020 - 30.10.2020

Toitlustamise nädal 30.09-04.10
KoolilõunaSealihapilaff, aurutatud brokoli ja lillkapsas, leibBrokolipüreesupp kalkunilihaga, röstitud sepikukuubikud, leibPikkpoiss veiselihast, hapukoore - mädarõikakaste, aurutatud rohelised herned, keedetud tatar, ahjukartulid ürtidega, leibSelge kalasupp, leibKana-koorekaste, aurutatud hernes, mais, keedetud kartulid, keedetud kurkumiriis, leib
Peedi - küüslaugusalat, porgand, kõrvits, tomat, varsseller, kastmevalik salatitelePRIA piimatootedPunasekapsasalat, peet, porgand, porru, paprika, kastmevalik salatitelePRIA piimatootedKõrvitsa - kaalikasalat, valge peakapsas, peet, sibul, porgand, kastmevalik salatitele
Melissiga maitsevesi, PRIA piimPuuvilja mahlajook, PRIA piimatootedRoheline tee, Pria piim
Imelihtne panna cotta, marjakasteRiisipuding, aedmaasikamoos
ÕhtusöökTomatine sealihakaste, ahjukartulid, toorsalat, piim, keefir, leivatoodeKartuli - hapukoorevorm, toorsalat, puuvilja mahlajook, leivatoodeMakaronid kanahakklihaga, toorsalat, tee, leivatoodePilaff, külmkaste, toorsalat, piim, keefir, leivatoode
XL lõunaKalkuni - nuudliroog köögiviljadega, kaalika - õunasalat, leibRäime-hapukoorevorm, koorekaste tilliga, kartulipuder, kurgisalat maitserohelisega, leib
Imelihtne panna cotta, marjakaste, vesi, Pria piimatootedRiisipuding, aedmaasikamoos, Pria piim