Vaata siit nädalamenüüd       13.09 - 17.09.2021  ja  20.09 - 24.09.2021

Vaata siit nädalamenüüd       13.09 - 17.09.2021  ja  20.09 - 24.09.2021

Toitlustamise nädal 30.08-03.09
KoolilõunaMaksastrooganov, aurutatud brokoli ja lillkapsas, keedetud makaronid, keedetud kartulid, leibKalapüreesupp, röstitud sepikukuubikud, leibHautatud sealihatükid, koorekaste peterselliga. hautatud hapukapsas, herne-kartulitamp, keedetud täisterariis, leibKöögiviljasupp kanalihaga, leibLõhepasta, ahjukõrvitsakuubikud, leib
Jääkapsasalat tilliga, peet, porgand, porru, paprika, kastmevalik salatitele, seemneseguPria piimatooted, maitsevesiPeedisalat jogurtiga, hiina kapsas, kurk, mais, porgand, kastmevalik salatitele, seemneseguPria piimatootedKapsasalat värske kurgiga, peet, hapukapsas, jõhvikas, oad, kastmevalik salatitele, seemnesegu
Maitsevesi, Pria piimatootedMahlajook, Pria piimatootedRoheline tee, Pria piimatooted
Mahlane kamavahtMõnus kohupiimakreem