Vaata siit nädalamenüüd    06.06.2022 - 10.06.2022

Vaata siit nädalamenüüd    06.06.2022 - 10.06.2022

Toitlustamise nädal 30.05-03.06
KoolilõunaKodune hakklihakaste, aurutatud mais, keedetud makaronid, keedetud tatar, leibKalkuni - aedviljasupp, leibHeik tilli ja sidrunimahlaga, valge kaste maitserohelisega, ahjukõrvitsakuubikud, keedetud riis köögiviljadega, kartulipuder, leibKodune seljanka, hapukoor, R 20 %, leibKanapasta, aurutatud brokoli
Punasekapsasalat, jääsalat, porgand, redis, hernes, kastmevalik salatitele, seemneseguPRIA piimatootedKapsa-porgandi salat, peet, mais, valge redis, salatilehtede segu, kastmevalik salatitele, seemneseguPRIA piimatootedPeedisalat õliga, porgand, hapukapsas, tomat, oad, kastmevalik salatitele, seemnesegu
Mahlajook Pria piimatootedKummelitee, Pria piimatootedMaitsevesi, PRIA piimatooted
Ricottavaht, mahlakissellÕuna - odravaht, Pria piimatooted
ÕhtusöökVokiroog sealihaga, keedetud kartulid, toorsalat, tee, leivatoodeKöövivilja tatraroog, jogurtikaste, toorsalat, maitsevesi, piim, leivatoodeKanastrooganov, keedetud riis, toorsalat, maitsevesi, leivatoodeÜhepajatoit kalkunilihaga, toorsalat, õunamahlajook, leivatoode