Vaata siit nädalamenüüd    05.10.2020 - 09.10.2020 ja 12.10.2020 - 16.10.2020

Vaata siit nädalamenüüd    05.10.2020 - 09.10.2020 ja 12.10.2020 - 16.10.2020

Toitlustamise nädal 28.09-02.10
KoolilõunaSealihaguljašš, aurutatud lillkapsas. keedetud tatar, keedetud makaronid, leibKartuli - frikadellisupp riisiga, leibAhjus küpsetatud kanakintsuliha, piimakaste, aurutatud brokoli ja porgandi segu, kartuli - bataadipüree, keedetud pärl kuskuss, leibRoheline püreesupp kalkunilihaga, röstitud sepikukuubikud, leibMaroko kalapada, aurutatud hernes, mais, keedetud makaronid, keedetud täisterariis, leib
Peedi - küüslaugusalat, porgand, kõrvits, tomat, varsseller, kastmevalik salatiteleValge redise salat maitserohelisega, peet, porgand, porru, paprika, kastmevalik salatitele Pria piimatootedKõrvitsa - kaalikasalat, valge peakapsas, peet, sibul, porgand, kastmevalik salatitele
Marjamorss, Pria piimatootedPuuvilja mahlajook, PRIA piimatootedIngveritee sidruniga, Pria piim
Sepiku - õunavorm, Pria piimatootedLeiva-marja-vahukoore magustoit
ÕhtusöökKanakaste ürtidega, keedetud riis, toorsalat, maitsevesi, piim, leivatoodeKuskuss köögiviljadega, toorsalat, mahlajook, piim, leivatoodeKodune hakklihakaste, keedetud makaronid, toorsalat, piim, keefir, leivatoodeSealiha pajaroog kartuli ja köögiviljadega, toorsalat, õunamahlajook, piim, leivatoode