Vaata siit nädalamenüüd    09.03.2020 - 16.03.2020 ja 16.03.2020 - 23.03.2020

• Õpilased saavad soovi korral nn supipäevadel tellida XL-lõuna (kooli poolt tasutavale 1.50 tuleb õpilasel lisaks maksta 44 senti).

XL-lõuna ja õhtusöök väljastatakse elektroonilise õpilaspileti alusel. Toidutellimust saab esitada elektrooniliselt oma arvutist vastaval veebilehel ID-kaardiga end tuvastades.

Vaata siit nädalamenüüd    09.03.2020 - 16.03.2020 ja 16.03.2020 - 23.03.2020

Tühi kott ei seisa püsti

Toitlustamise nädal 27.01-31.01
KoolilõunaHakklihakaste veiselihastt, aurutatud rohelised oad, keedetud tatar, keedetud riis, leibKana - aedviljasupp sulajuustuga, leibHautatud kalkuniliha, koorekaste peterselliga, ahjuporgandi ribad, kartulipuder, keedetud tatar, leibKalasupp tomatiga, leibMulgikapsad sealihaga, aurutatud brokoli ja rohelised oad, keedetud kartulid, keedetud täisterariis, leib