Vaata siit nädalamenüüd    23.11.2020 - 27.11.2020 ja 30.11 - 04.12.2020

Vaata siit nädalamenüüd    23.11.2020 - 27.11.2020 ja 30.11 - 04.12.2020

Toitlustamise nädal 26.10-30.10
KoolilõunaKanastrooganov, röstitud juurseller, keedetud tatar, keedetud kurkumiriis, leibBrokolipüreesupp kalkunilihaga, röstitud sepikukuubikud, leibPikkpoiss veiselihast, hapukoore - mädarõikakaste, ahjuporgandi ribad, kartulipuder, keedetud pärl kuskuss, leibSelge kalasupp, leibSealihapilaff, aurutatud rohelised oad, leib
Valge redise - porgandisalat, peet, kaalikas, porru, jõhvikad, kastmevalik salatitele, seemneseguPria piimatootedHapukapsa - peedisalat, valge peakapsas, porgand, kaalikas, hernes, kastmevalik salatitele, seemneseguPria piimatootedPorgandisalat hernestega, redis, kurk, peet, mais, kastmevalik salatitele, seemnesegu
Maitsevesi, Pria piimatootedPuuvilja mahlajook, Pria piimatootedRoheline tee, Pria piimatooted
Kama- kohupiimakreem marjadegaRiisipuding, aedmaasikamoos
ÕhtusöökSealiha-köögiviljakaste, ahjukartulid , toorsalat, Hibiskuse tee, piim, leivatoodeKodune hakklihakaste, keedetud tatar, toorsalat, maitsevesi, piim, leivatoodeKana-kartuli vormiroog, toorsalat, puuvilja mahlajook, piim, leivatoodeAedviljapaella, toorsalat, maitsevesi, piim, leivatoode