Vaata siit nädalamenüüd    05.10.2020 - 09.10.2020 ja 12.10.2020 - 16.10.2020

Vaata siit nädalamenüüd    05.10.2020 - 09.10.2020 ja 12.10.2020 - 16.10.2020

Toitlustamise nädal 25.11-29.11
KoolilõunaKoorene kalkunikaste, aurutatud lillkapsas, keedetud tatar, ahjukartulid ürtidega, leibItaaliapärane frikadellisupp, leibAhjus küpsetatud valge kalafilee, koorekaste tilliga, aurutatud brokoli ja porgandi segu, keedetud riis, keedetud kartulid, leibHernesupp sealihaga, leibKana - nuudliroog köögiviljadega, aurutatud hernes, mais
Peedi - küüslaugusalat, porgand, kõrvits, tomat, varsseller, kastmevalik salatitelePRIA piimatootedPunasekapsasalat, peet, porgand, porru, paprika, kastmevalik salatitelePria piimatootedKõrvitsa - kaalikasalat, valge peakapsas, peet, sibul, porgand, kastmevalik salatitele
Maitsevesi, PRIA piimMahlajook, PRIA piimRoheline tee, Pria piimatooted
Apelsinitarretis, vahukoorKama- kohupiimakreem marjadega
ÕhtusöökTomatine sealihakaste, keedetud makaronid, toorsalat, piim, leivatoodeKanakaste ürtidega, ahjukartulid, toorsalat, maitsevesi, leivatoodeKöögiviljaroog liha ja riisiga, toorsalat, õunamahlajook, leivatoodeKartuliroog hakklihaga, toorsalat, maitsevesi, piim, leivatoode
XL lõunaHakkliharisoto, leib; toorsalat; apelsinitarretis, vahukoor; Pria piimatootedSealihakaste ürtidega, kartulipuder, leib; toorsalat; kama- kohupiimakreem marjadega; vesi, Pria piim