Vaata siit nädalamenüüd       13.09 - 17.09.2021  ja  20.09 - 24.09.2021

Vaata siit nädalamenüüd       13.09 - 17.09.2021  ja  20.09 - 24.09.2021

Toitlustamise nädal 24.05-28.05
KoolilõunaKoorene kalkunikaste, aurutatud brokoli ja rohelised oad, keedetud tatar, keedetud riis, leibVeisehakklihasupp läätsedega, leibHautatud sealihatükid sinepiga šampinjonikaste, ahjuporgandi ribad, kartulipuder, keedetud makaronid, leibSelge kalasupp, leibKöögivilja-kikerhernekarri kanalihaga, röstitud juurseller, keedetud täisterariis, keedetud kartulid, leib
Valge redise - porgandisalat, peet, kaalikas, porru, jõhvikad, kastmevalik salatitele, seemneseguPRIA piimatootedHapukapsa - peedisalat Valge peakapsas, porgand, kaalikas, hernes, kastmevalik salatitele, seemneseguPria piimatootedPorgandisalat hernestega, redis, kurk, peet, mais, kastmevalik salatitele, seemnesegu
Õunamahlajook, Pria piimatootedMaitsevesi, PRIA piimatootedPiparmündi tee, Pria piimatooted
Puuviljasalat, vaniljekasteMarjatarretis, vahukoor kookoshelvestega
ÕhtusöökSealihastrooganov Ahjukartulid, toorsalat, maitsevesi, piim, keefir, leivatoodeKartuli vormiroog ürtidega, toorsalat, puuvilja mahlajook, leivatoodeKalkuni-jogurtikaste, keedetud riis, toorsalat, piparmündi tee, leivatoodeTatar hakklihaga, külmkaste, toorsalat, maitsevesi, piim, keefir, leivatoode