Vaata siit nädalamenüüd    06.06.2022 - 10.06.2022

Vaata siit nädalamenüüd    06.06.2022 - 10.06.2022

Toitlustamise nädal 23.05-27.05
KoolilõunaSealihakaste ürtidega, küpsetatud kaalikapulgad, keedetud makaronid, keedetud tatar, leibSelge kalasupp, leibPikkpoiss veiselihast, valge kaste maitserohelisega, aurutatud mais, kartulipuder, keedetud riis, leibKana - klimbisupp, leibKalkuni - köögiviljaraguu, aurutatud brokoli, leib
Porgandi - porrulaugusalat, hiinakapsas, kurk, redis, peet, kastmevalik salatitele, seemneseguPRIA piimatootedKapsasalat värske kurgiga, salatilehtede segu, peet, porgand, paprika, kastmevalik salatitele, seemneseguPRIA piimatootedPeedisalat mustsõstraga, valge peakapsas, porgand, kaalikas, hernes, kastmevalik salatitele, seemnesegu
Roheline tee, Pria piimatootedMaitsevesi, PRIA piimatootedMaitsevesi, PRIA piimatooted
Kirsi - jogurtidessertRabarberi-maasikasupp, kohupiimakreem
ÕhtusöökKüpsetatud kartulid tomati ja juustuga, toorsalat, puuvilja mahlajook, leivatoodeKoorene sealihakaste, keedetud tatar, toorsalat, maitsevesi, piim, leivatoodeRiisi-kalkuniroog köögiviljadega, toorsalat, maitsevesi, piim, leivatoodePasta kanalihaga, toorsalat, tee, leivatoode