Vaata siit nädalamenüüd    06.06.2022 - 10.06.2022

Vaata siit nädalamenüüd    06.06.2022 - 10.06.2022

Toitlustamise nädal 21.03-25.03
KoolilõunaMagushapu kanakaste, aurutatud rohelised oad, keedetud tatar, keedetud riis, leibRassolnik sealihaga, hapukoor, R 20 %, leibLest tilli ja sidrunimahlaga, koorekaste peterselliga, ahjuporgandi ribad, kartulipuder, keedetud pärl kuskuss, leibKöögiviljapüreesupp kanaga, röstitud sepikukuubikud, leibMakaronid veisehakklihaga, röstitud juurseller, leib
Kõrvitsa - õunasalat, peet, kaalikas, porru, jõhvikad, kastmevalik salatitele, seemneseguPria piimatootedPeedi - kurgi salat, valge peakapsas, porgand, kaalikas, hernes, kastmevalik salatitele, seemneseguPria piimatootedPorgandi - porrulaugusalat, redis, kurk, peet, mais, kastmevalik salatitele, seemnesegu
Mahlajook, Pria piimatootedMaitsevesi, Pria piimatootedPiparmündi tee, Pria piimatooted
Rabarberi-rukkivahtMaasikakreem riisiga, aedmaasikamoos
ÕhtusöökKöögivilja pajaroog sealihaga, toorsalat, mahlajook, piim, leivatoodeKartuli vormiroog ürtidega, toorsalat, mahlajook, piim. leivatoodeTomatine hakklihakaste, keedetud riis, toorsalat, mahlajook, piim, leivatoodeSinepi-koorekaste kalkunilihaga, keedetud makaronid, toorsalat, mahlajook, piim, leivatoode