Vaata siit nädalamenüüd    06.06.2022 - 10.06.2022

Vaata siit nädalamenüüd    06.06.2022 - 10.06.2022

Toitlustamise nädal 20.12-24.12
KoolilõunaKalkunikaste ürtidega Aurutatud rohelised oad, keedetud makaronid, keedetud riis köögiviljadega, leibVärskekapsasupp sealihaga, leibPikkpoiss veiselihast Hapukoore - mädarõikakaste, ahjuporgandi ribad, keedetud tatar, kartulipuder, leib
Porgandi - jääkapsasalat, peet, tomat, porru, jõhvikad, kastmevalik salatitele, seemneseguPRIA piimatootedPeedi - kurgi salat, valge peakapsas, porgand, kaalikas, hernes, kastmevalik salatitele, seemnesegu
Mahlajook, Pria piimatootedMaitsevesi, Pria piimatooted
Maasika-jogurtidessert
ÕhtusöökPasta kana ja köögiviljadega, külmkaste, toorsalat, maitsevesi, leivatoodeHakklihakaste, ahjukartulid , toorsalat, maitsevesi, leivatoode