Vaata siit nädalamenüüd      29.11.2021 - 03.12.2021 ja 06.12.2021 - 10.12.2021

Vaata siit nädalamenüüd      29.11.2021 - 03.12.2021 ja 06.12.2021 - 10.12.2021

Toitlustamise nädal 18.10-22.10
KoolilõunaVärskekapsasupp sealihaga, leibPikkpoiss veiselihast, hapukoore - mädarõikakaste, ahjuporgandi ribad, keedetud tatar, kartulipuder, leibKoorene lõhesupp, leibÜhepajatoit kanaga, aurutatud rohelised herned, leib
PRIA piimatootedPeedi - kurgi salat, valge peakapsas, porgand, kaalikas, hernes, kastmevalik salatitelePria piimatootedValge redise - hapukooresalat, hiinakapsas, kurk, mais, peet, kastmevalik salatitele
Maitsevesi, PRIA piimatootedPiparmündi tee, Pria piimatooted
Maasika-jogurtidessertKakao-kohupiimakreem, aedmarjamoos
ÕhtusöökKodune hakklihakaste, keedetud tatar, toorsalat, maitsevesi, piim, leivatoodeKana-kartuli vormiroog, toorsalat, puuvilja mahlajook, piim, leivatoodeAedviljapaella, toorsalat, maitsevesi, piim, leivatoode