Vaata siit nädalamenüüd    05.10.2020 - 09.10.2020 ja 12.10.2020 - 16.10.2020

Vaata siit nädalamenüüd    05.10.2020 - 09.10.2020 ja 12.10.2020 - 16.10.2020

Toitlustamise nädal 18.02-22.02
KoolilõunaHakklihakaste, aurutatud rohelised oad, keedetud kartulid, tatar, salat/leibTalgusupp veiselihaga, hapukoor/leibLõhepasta, salat/leibKöögiviljapüreesupp sealihaga, röstitud sepikukuubikud, päevalilleseemnedAhjus küpsetatud kanakintsuliha, kuskuss köögiviljadega, kartulipuder, riis, salat/leib
Puuvilja mahlajook, PRIA piimÕuna-mannavaht, piimPRIA piim, keefir, teePRIA piim, keefirÕunamahla jook, PRIA piim, keefir
Õun ja porgandi snäkidPRIA piim, keefirApelsin ja valge kapsa snäkidKookPirn ja kaalika snäkid
ÕhtusöökKana - kartulisupp riisiga/leib, sepikHakkliharisoto, salat/leib, sepikÜhepajatoit sealihaga, keedetud kartulid/leib, sepikKana-jogurtikaste, keedetud tatar, salat/leib, sepik
Kohupiimakreem maasikategaPuuvilja mahlajook, piimPuuvilja mahlajook, piim, keefirÕunamahlajook, piim, keefir
XL lõunaVeiselihaguljašš, keedetud kartulid, toorsalat/leibHapukapsahautis sealihaga, ahjukartulid, salat/leib
PRIA piimPRIA piim
Õuna-mannavaht, piimKirsi-jogurtitarretis