Vaata siit nädalamenüüd       13.09 - 17.09.2021  ja  20.09 - 24.09.2021

Vaata siit nädalamenüüd       13.09 - 17.09.2021  ja  20.09 - 24.09.2021

Toitlustamise nädal 17.05-21.05
KoolilõunaKanastrooganov, küpsetatud kaalikapulgad, keedetud kurkumiriis, keedetud tatar, leibKalkuni - aedviljasupp, leibAhjulõhefileetükid Valge kaste maitserohelisega, aurutatud brokoli, kartulipuder, keedetud täisterariis, leibBorš sealihaga, hapukoor, R 20 %, leibMakaronid veisehakklihaga, tomatikaste, aurutatud hernes, mais, leib
Porgandi - porrulaugusalat, hiinakapsas, kurk, redis, peet, kastmevalik salatitelePria piimatootedPeedisalat mustsõstraga, valge peakapsas, porgand, kaalikas, hernes, kastmevalik salatitelePria piimatootedKapsasalat värske kurgiga, salatilehtede segu, peet, porgand, paprika, astmevalik salatitele
Hibiskuse tee, Pria piimatootedMaitsevesi, Pria piimatootedPuuvilja mahlajook, Pria piimatooted
Rabarberi-rukkivahtKakao - jogurtidessert, aedmaasikamoos
ÕhtusöökSealihaguljašš, keedetud makaronid, toorsalat, maitsevesi, leivatoodeKüpsetatud kartulid tomati ja juustuga, toorsalat, maitsevesi, leivatoodeKalkuni - köögiviljaraguu, toorsalat, õunamahlajook, leivatoodeKana-riisiroog ürtidega, toorsalat, hibiskuse tee, leivatoode