Vaata siit nädalamenüüd     25.10.2020 - 30.10.2020

Vaata siit nädalamenüüd     25.10.2020 - 30.10.2020

Toitlustamise nädal 14.10-18.10
KoolilõunaKanapasta, aurutatud brokoli, leibPeedisupp veisefrikadellidega, hapukoor, leibHautatud sealihatükid sinepiga, hautatud hapukapsas, kartulipuder, keedetud tatar, leibKoorene lõhesupp, leibKalkuniguljašš, aurutatud lillkapsas, keedetud kurkumiriis, keedetud kartulid, leib
Koorene porgandisalat, hiinakapsas, kurk, redis, peet, kastmevalik salatitelePRIA piimatootedPeedisalat valge redisega, valge peakapsas, porgand, kaalikas, hernes, kastmevalik salatitelePRIA piimHapukapsasalat porgandiga, salatilehtede segu, peet, porgand, paprika, kastmevalik salatitele
Hibiskuse tee, Pria piimatootedMaitsevesi kurgiga, Pria piimatootedPuuvilja mahlajook, Pria piimatooted
Õunakrõbedik, vaniljekasteMaasikakissell, vahukoor
ÕhtusöökMulgipuder sealihaga, külm hapukoorekaste, toorsalat, piim, keefir, leivatoodeHirsipada kalkuni ja köögiviljadega, külm hapukoorekaste, toorsalat, puuvilja mahlajook, leivatoodeHakklihakaste, keedetud täisterariis, toorsalat, tee, leivatoodeKüpsetatud kartulid tomati ja juustuga, külm jogurtikaste, toorsalat, leivatoode, mustsõstraga maitsevesi
XL lõunaKodune hakklihakaste, keedetud täisterariis, toorsalat, leibKüpsetatud heigifilee, koorekaste peterselliga, keedetud kartulid, toorsalat, leib
Õunakrõbedik, vaniljekaste, õunamahlajook, Pria piimatootedMaasikakissell, vahukoor, vesi, Pria piim