Vaata siit nädalamenüüd     25.10.2020 - 30.10.2020

Vaata siit nädalamenüüd     25.10.2020 - 30.10.2020

Toitlustamise nädal 14.09-18.09
KoolilõunaKanastrooganov, küpsetatud kaalikapulgad, keedetud kurkumiriis, keedetud tatar, leibKalkuni - aedviljasupp, leibAhjulõhefileetükid, valge kaste maitserohelisega, aurutatud brokoli, kartulipuder, keedetud täisterariis, leibBorš sealihaga, hapukoor, leibMakaronid veisehakklihaga, tomatikaste, aurutatud hernes, mais, leib
Porgandi - porrulaugusalat, hiinakapsas, kurk, redis, peet, kastmevalik salatitelePeedisalat mustsõstraga, valge peakapsas, porgand, kaalikas, hernes, kastmevalik salatitelePRIA piimatootedKapsasalat värske kurgiga, salatilehtede segu, peet, porgand, paprika, kastmevalik salatitele
Hibiskuse tee, Pria piimatootedMaitsevesi, Pria piimatootedPuuvilja mahlajook, PRIA piimatooted
Rabarberi-rukkivaht, Pria piimatoodeKakao - jogurtidessert, aedmaasikamoos
ÕhtusöökTomatine sealihakaste, makaronid, toorsalat, piim, keefir, leivatoodeKartulivormiroog, toorsalat, õunamahlajook. leivatoodeHakklihakaste, keedetud riis, toorsalat, maitsevesi, leivatoodeTatar kana ja köögiviljadega, toorsalat, maitsevesi, leivatoode