Vaata siit nädalamenüüd    06.06.2022 - 10.06.2022

Vaata siit nädalamenüüd    06.06.2022 - 10.06.2022

Toitlustamise nädal 14.02-18.02
KoolilõunaSealihaguljašš, aurutatud rohelised oad, keedetud tatar, ahjukartulid ürtidega, leibLihtne kalasupp munaga, leibHautatud kanalihatükid, piimakaste, küpsetatud kaalikapulgad, keedetud pärl kuskuss, kartulipuder, leibBorš kalkunilihaga, hapukoor, R 20 %, leibVärskekapsa - veisehakklihahautis, röstitud punane peet ürtidega, keedetud kartulid, keedetud tatar, leib
Hapukapsasalat, salatilehtede segu, peet, porgand, paprika, kastmevalik salatitele, seemneseguPRIA piimatootedPeedisalat valge redisega, valge peakapsas, kõrvits, porgand, hernes, kastmevalik salatitele, seemneseguPRIA piimatootedPorgandisalat jõhvikatega, hiinakapsas, kurk, redis, kõrvits, kastmevalik salatitele, seemnesegu
Hibiskuse tee, Pria piimatootedMaitsevesi, Pria piimatootedMahlajook, Pria piimatooted
Kakao - hapukooremagustoit, marja toormoosSepikuvorm kõrvitsa, õuna ja jõhvikatega
ÕhtusöökKalkuni-jogurtikaste, keedetud tatar, toorsalat, piim, keefir, leivatoodeSealiha - riisiroog köögiviljadega, toorsalat, tee, leivatoodeHakkliha-köögiviljakaste, keedetud kartul, toorsalat, hibiskuse tee, leivatoodeMakaronid sealihaga, toorsalat, piim, keefir, leivatoode