Vaata siit nädalamenüüd    09.03.2020 - 16.03.2020 ja 16.03.2020 - 23.03.2020

• Õpilased saavad soovi korral nn supipäevadel tellida XL-lõuna (kooli poolt tasutavale 1.50 tuleb õpilasel lisaks maksta 44 senti).

XL-lõuna ja õhtusöök väljastatakse elektroonilise õpilaspileti alusel. Toidutellimust saab esitada elektrooniliselt oma arvutist vastaval veebilehel ID-kaardiga end tuvastades.

Vaata siit nädalamenüüd    09.03.2020 - 16.03.2020 ja 16.03.2020 - 23.03.2020

Tühi kott ei seisa püsti

Toitlustamise nädal 13.01-17.01
KoolilõunaKodune sealihakaste, küpsetatud kaalikapulgad, keedetud tatar, keedetud täisterariis, leibKõrvitsapüreesupp kalkunilihaga, röstitud sepikukuubikud, leibAhjulõhefileetükid Valge kaste maitserohelisega, aurutatud brokoli, kartulipuder, keedetud riis köögiviljadega, leibKana - kartulisupp riisiga, leibMakaronid hakklihaga, tomatikaste, aurutatud rohelised oad, leib