Vaata siit nädalamenüüd    05.10.2020 - 09.10.2020 ja 12.10.2020 - 16.10.2020

Vaata siit nädalamenüüd    05.10.2020 - 09.10.2020 ja 12.10.2020 - 16.10.2020

Toitlustamise nädal 12.10-16.10
KoolilõunaKana Tikka Masala, aurutatud mais, keedetud riis, keedetud pärl kuskussBorš kalkunilihaga, hapukoor, leibLatika hakklihavorm Koorekaste peterselliga, aurutatud rohelised herned, keedetud tatar, ahjukartulid ürtidega, leibKõrvitsapüreesupp sealihaga, röstitud sepikukuubikud, leibKapsa - veisehakklihahautis, aurutatud kollased oad, keedetud kartulid, keedetud täisterariis, leib
Porgandi - porrulaugusalat, hiinakapsas, kurk, redis, peet, kastmevalik salatitele, seemneseguKapsasalat paprikaga, jääsalat, peet, mais, porru, kastmevalik salatitele, seemneseguPRIA piimatootedPeedisalat valge redisega, tomat, porgand, kaalikas, hernes, kastmevalik salatitele, seemnesegu
Hibiskuse tee, Pria piimatootedPuuvilja mahlajook, PRIA piimatootedJõhvikamorss, Pria piimatooted
Rabarberi-rukkivaht, Pria piimatoodeApelsinitarretis, vahukoor
ÕhtusöökSealihaguljašš, keedetud makaronid, toorsalat, maitsevesi, leivatoodeKüpsetatud kartulid tomati ja juustuga, toorsalat, maitsevesi, leivatoodeKalkuni - köögiviljaraguu, toorsalat, õunamahlajook, leivatoodeKana-riisiroog ürtidega, toorsalat, hibiskuse tee, leivatoode