Vaata siit nädalamenüüd    05.10.2020 - 09.10.2020 ja 12.10.2020 - 16.10.2020

Vaata siit nädalamenüüd    05.10.2020 - 09.10.2020 ja 12.10.2020 - 16.10.2020

Toitlustamise nädal 11.02-15.02
KoolilõunaKurzeme strooganov, ürdised köögiviljad, täisterapasta, tatar/salat/leibHakklihasuppKanapilaff, salat/leibLõhe-köögiviljasuppBurgundia veisepada, tatar, kartulid/salat/leib
Puuvilja mahlajook, PRIA piimPRIA piimKummeli-apelsinitee, PRIA piimPRIA piimPorgandi-redisesalat
Õun ja suvikõrvitsa snäkidPirn ja punasekapsasnäkidMelon ja porgandi snäkidÕun ja redise snäkidKakao, PRIA piim
Kakao-jogurtidessert, aedmarjamoosKuivatatud puuviljadest kissell vahukoorega
ÕhtusöökKarrikana apelsiniga, keedetud riis, salat/leib, sepikKodune sealihakaste, kartulipuder, salat/ leibKodune seljanka/leib, sepikKuskuss kana ja köögiviljadega, salat/leib, sepik
Piim, keefirPiim, keefirMüsli, smuutiÕunamahlajook
XL lõunaHakkliha-riisipall, hapukoorekaste, keedetud kartulid, salat/leibKooresed ahjulõhetükid tilliga, kartulipuder, salat/leib
PRIA piimPRIA piim
Pirn ja punasekapsasnäkidÕun ja redise snäkid
Kakao-jogurtidessert, aedmarjamoosKuivatatud puuviljadest kissell vahukoorega