Vaata siit nädalamenüüd    09.03.2020 - 16.03.2020 ja 16.03.2020 - 23.03.2020

• Õpilased saavad soovi korral nn supipäevadel tellida XL-lõuna (kooli poolt tasutavale 1.50 tuleb õpilasel lisaks maksta 44 senti).

XL-lõuna ja õhtusöök väljastatakse elektroonilise õpilaspileti alusel. Toidutellimust saab esitada elektrooniliselt oma arvutist vastaval veebilehel ID-kaardiga end tuvastades.

Vaata siit nädalamenüüd    09.03.2020 - 16.03.2020 ja 16.03.2020 - 23.03.2020

Tühi kott ei seisa püsti

Toitlustamise nädal 10.02-14.02
KoolilõunaKalkuniguljašš, aurutatud rohelised herned, keedetud pärl kuskuss, keedetud tatar, leibKanasupp valge ubadega, leibHeik tilli ja sidrunimahlaga Valge kaste maitserohelisega, aurutatud brokoli, keedetud riis köögiviljadega, kartulipuder, leibKodune seljanka, hapukoor, leibVärskekapsa - veisehakklihahautis, küpsetatud kaalikapulgad, keedetud kartulid, keedetud tatar, leib