Vaata siit nädalamenüüd    06.06.2022 - 10.06.2022

Vaata siit nädalamenüüd    06.06.2022 - 10.06.2022

Toitlustamise nädal 10.01-14.01
KoolilõunaKodune sealihakaste, küpsetatud kaalikapulgad, keedetud tatar, ahjukartulid ürtidega, leibKöögiviljapüreesupp kalkunilihaga, röstitud sepikukuubikud, leibAhjulõhefileetükid Valge kaste maitserohelisega, aurutatud brokoli, keedetud pärl kuskuss, kartulipuder, leibKana - kartulisupp riisiga, leibÜhepajatoit veisehakklihaga, aurutatud hernes, mais, leib
Kapsasalat tilliga, salatilehtede segu, peet, porgand, paprika, kastmevalik salatitele, seemneseguPRIA piimatootedPeedisalat mustsõstraga, valge peakapsas, porgand, kaalikas, hernes, kastmevalik salatitele, seemneseguPria piimatootedPorgandi - porrulaugusalat, hiinakapsas, kurk, redis, peet, kastmevalik salatitele, seemnesegu
Mahlajook, Pria piimatootedKummelitee, PRIA piimMaitsevesi, Pria piimatooted
Apelsinitarretis, vahukoorRicotta kohupiimakreem, mahlakissell
ÕhtusöökMakaronid hakklihaga, toorsalat, tee, leivatoodeKartuli - hapukoorevorm, toorsalat, puuvilja mahlajook, leivatoodeTomatine sealihakaste, ahjukartulid, toorsalat, piim, keefir, leivatoodePilaff, külmkaste, toorsalat, piim, keefir, leivatoode