Vaata siit nädalamenüüd    23.11.2020 - 27.11.2020 ja 30.11 - 04.12.2020

Vaata siit nädalamenüüd    23.11.2020 - 27.11.2020 ja 30.11 - 04.12.2020

Toitlustamise nädal 09.11-13.11
KoolilõunaKurzeme strooganov, aurutatud rohelised oad, keedetud tatar, keedetud makaronid, leibTomatine veisehakklihasupp kartuli ja riisiga, leibKalkunilihatükid ürtidega, valge kaste maitserohelisega, küpsetatud kaalikapulgad, keedetud riis, keedetud kartulid, leibLõhe - kartulisupp, leibKuskuss kana ja köögiviljadega, aurutatud brokoli, leib
Peedisalat, jääsalat, porgand, redis, hernes, kastmevalik salatitele, seemneseguPria piimatootedPorgandi - lillkapsasalat, peet, mais, valge redis, salatilehtede segu, kastmevalik salatitele, seemneseguPria piimatootedValge redise - hapukooresalat, peet, hapukapsas, tomat, oad, kastmevalik salatitele, seemnesegu
Õunamahlajook, Pria piimatootedKummelitee, Pria piimatootedMaitsevesi, Pria piimatooted
Puuviljasalat, vahukoorMarjane sepikuvorm
ÕhtusöökKanapada, keedetud tatar, toorsalat, maitsevesi, piim, leivatoodePasta köögiviljadega, toorsalat, maitsevesi, piim, leivatoodeKodune sealihakaste, keedetud kartulid, toorsalat, roheline tee, piim , leivatoodeÜhepajatoit veisehakklihaga, keedetud kartulid, toorsalat, õunamahlajook, piim, leivatoode