Vaata siit nädalamenüüd    05.10.2020 - 09.10.2020 ja 12.10.2020 - 16.10.2020

Vaata siit nädalamenüüd    05.10.2020 - 09.10.2020 ja 12.10.2020 - 16.10.2020

Toitlustamise nädal 09.03-13.03
KoolilõunaSealihastrooganov, röstitud punane peet ürtidega, keedetud tatar, keedetud bulgur, leibKöögiviljapüreesupp kalkunilihaga, röstitud sepikukuubikud, leibLõhefileetükid seesamiseemnetega, valge kaste maitserohelisega, küpsetatud kaalikapulgad, keedetud kartulid, keedetud riis köögiviljadega, leibKartuli - frikadellisupp riisiga, leibKuskuss kana ja köögiviljadega, aurutatud lillkapsas taluvõi ja värske tilliga, leib
Kõrvitsa - kurgisalat, jääsalat, porgand, redis, hernes, kastmevalik salatitelePRIA piimatootedPorgandi - lillkapsasalat, peet, mais, valge redis, salatilehtede segu, kastmevalik salatitelePRIA piimatootedValge redise - hapukooresalat, valge peakapsas, peet, sibul, porgand, kastmevalik salatitele
Õunamahlajook, PRIA piimKummeli tee, Pria piimatootedMaitsevesi, Pria piimatooted
Puuviljasalat, vahukoorKaramellkissell, jõhvikapüree
ÕhtusöökMagushapu sealihakaste, keedetud riis, toorsalat, piim, keefir, leivatoodeKartuliroog hakklihaga, toorsalat, kummeli tee, leivatoodeKanakaste ürtidega, keedetud tatar, toorsalat, puuvilja mahlajook, leivatoodePasta köögiviljadega, toorsalat, piim, keefir, leivatoode
XL lõunaKarrine kalkuni - juustukaste, röstitud punane peet ürtidega, keedetud riis, toorsalat, magustoit, vesi, Pria piimatootedMehhiko veisehakklihapada, keedetud tatar, toorsalat, magustoit, vesi, Pria piimatooted