Vaata siit nädalamenüüd    09.03.2020 - 16.03.2020 ja 16.03.2020 - 23.03.2020

• Õpilased saavad soovi korral nn supipäevadel tellida XL-lõuna (kooli poolt tasutavale 1.50 tuleb õpilasel lisaks maksta 44 senti).

XL-lõuna ja õhtusöök väljastatakse elektroonilise õpilaspileti alusel. Toidutellimust saab esitada elektrooniliselt oma arvutist vastaval veebilehel ID-kaardiga end tuvastades.

Vaata siit nädalamenüüd    09.03.2020 - 16.03.2020 ja 16.03.2020 - 23.03.2020

Tühi kott ei seisa püsti

Toitlustamise nädal 08.04-12.04
KoolilõunaKalkunikaste ürtidega, aurutatud lillkapsas, keedetud kartulid, kuskuss, leibKanasupp, leibKüüslaugune ühepajatoit sealihaga, aurutatud rohelised herned, leibKoorene lõhesupp, leibTäisterapasta veisehakklihaga, tomatikaste, ahjuporgandi ribad, leib