Vaata siit nädalamenüüd      19.10.2021

Vaata siit nädalamenüüd      19.10.2021

Toitlustamise nädal 08.02-12.02
KoolilõunaKodune hakklihakaste, aurutatud rohelised herned, ahjukartulid ürtidega, keedetud tatar, leibKalkuni - aedviljasupp, leibHeik tilli ja sidrunimahlaga Valge kaste maitserohelisega, ahjukõrvitsakuubikud, keedetud riis köögiviljadega, kartulipuder, leibKodune seljanka, hapukoor, leibKanapasta, aurutatud brokoli, leib
Punasekapsasalat, jääsalat, porgand, redis, hernes, kastmevalik salatitelePRIA piimatootedKapsa-porgandi salat, peet, mais, valge redis, salatilehtede segu, kastmevalik salatitelePria piimatootedPeedisalat õliga, porgand, hapukapsas, tomat, oad, kastmevalik salatitele
Õunamahlajook, Pria piimatootedKummelitee, PRIA piimMaitsevesi, Pria piimatooted
Maasikakissell, kohupiimavahtÕuna - odravaht
ÕhtusöökKarrine kanakaste, keedetud tatar, toorsalat, mahlajook, piim, leivatoodeOrsoto köögiviljadega, toorsalat, mahlajook, piim, leivatoodeKodune sealihakaste, keedetud riis, toorsalat, mahlajook, piim, leivatoodeKartuliroog hakklihaga, toorsalat, mahlajook, piim, leivatoode