Vaata siit nädalamenüüd      01.02.2021  ja 08.02.2021

Vaata siit nädalamenüüd      01.02.2021  ja 08.02.2021

Toitlustamise nädal 07.12-11.12
KoolilõunaKana-koorekaste, aurutatud brokoli ja rohelised oad, keedetud riis köögiviljadega, ahjukartulid ürtidegaKöögiviljapüreesupp kalkunilihaga, leibKartuli - lõhe ahjuroog, ahjukõrvitsakuubikud, leibSeapraad praeleemekastmega, hautatud hapukapsas, keedetud kartulid, keedetud tatar, leibKodune seljanka, hapukoor, R 20 %, leib
Valge redise-värskekapsa-porgandisalat, peet, tomat, porru, jõhvikad, kastmevalik salatitelePria piimatootedPeedi - kurgi salat, valge peakapsas, porgand, kaalikas, hernes, kastmevalik salatitelePorgandisalat jõhvikatega, redis, kurk, peet, mais, kastmevalik salatitelePria piimatooted
Õunamahlajook, Pria piimatootedPiparmündijook, Pria piimatootedMaitsevesi, Pria piimatooted
Mango - jogurti tarretis, marjapüreeJõulu kohupiimamaius
ÕhtusöökKalkuni - köögiviljakaste, keedetud kartulid, toorsalat, maitsevesi, piim, leivatoodeKartulivormiroog, toorsalat, maitsevesi, piim, leivatoodeHakklihakaste, keedetud makaronid, toorsalat, mahlajook, leivatoodeSealiharisoto, toorsalat, jogurtikaste, tee, leivatoode