Vaata siit nädalamenüüd       13.09 - 17.09.2021  ja  20.09 - 24.09.2021

Vaata siit nädalamenüüd       13.09 - 17.09.2021  ja  20.09 - 24.09.2021

Toitlustamise nädal 07.06-11.06
KoolilõunaKalkunikaste ürtidega, aurutatud rohelised oad, keedetud tatar, ahjukartulid ürtidega, leibKanasupp, leibHautatud sealihatükid, piimakaste, küpsetatud kaalikapulgad , keedetud kartulid, keedetud pärl kuskuss, leibKalasupp tomatiga, leibHakkliharisoto, röstitud punane peet ürtidega, leib
Hapukapsasalat, salatilehtede segu, peet, porgand, paprika, kastmevalik salatitelePria piimatootedPeedisalat valge redisega, valge peakapsas, kõrvits, porgand, hernes, kastmevalik salatitelePria piimatootedPorgandisalat jõhvikatega, hiinakapsas, kurk, redis, kõrvits, kastmevalik salatitele
Hibiskuse tee, Pria piimatootedMaitsevesi, PRIA piimatootedÕunamahlajook, PRIA piimatooted
Vanilje-kooretarretis, marjakasteMarjane sepikuvorm
ÕhtusöökKana-lillkapsahautis, keedetud makaronid, toorsalat, piim, vesi, leivatoodeKartulivormiroog, jogurtikaste, toorsalat, tee, piim, leivatoodeSealiha-köögiviljakaste, keedetud tatar, toorsalat, piim, leivatoodeRiisiroog hakklihaga, külmkaste, toorsalat, puuvilja mahlajook, leivatoode