Vaata siit nädalamenüüd    06.06.2022 - 10.06.2022

Vaata siit nädalamenüüd    06.06.2022 - 10.06.2022

Toitlustamise nädal 07.03-11.03
KoolilõunaKanastrooganov, röstitud punane peet ürtidega, keedetud pärl kuskuss, keedetud riis, leibHapukapsasupp, leibAhjulõhefileetükid, valge kaste maitserohelisega, küpsetatud kaalikapulgad, keedetud riis, kartulipuder, leibKana - nuudlisupp kartulitega, leibÜhepajatoit sealihaga, aurutatud rohelised herned, leib
Kaalikasalat jõhvikatega, jääsalat, porgand, redis, hernes, kastmevalik salatitele, seemneseguPRIA piimatootedPorgandi - lillkapsasalat, peet, mais, valge redis, salatilehtede segu, kastmevalik salatitele, seemneseguPria piimatootedPeedi - küüslaugusalat, salatilehtede segu, redis, porgand, paprika, kastmevalik salatitele, seemnesegu
Maitsevesi, Pria piimatootedKummelitee, PRIA piimÕunamahlajook, PRIA piimatooted
Ricotta kohupiimavorm, rosinakissellKõrvitsa - õunakreem riivleivaga
ÕhtusöökMakaronid sealihaga, toorsalat, mahlajook, piim, leivatoodeKalkunikaste, keedetud tatar, toorsalat, mahlajook, piim, leivatoodeKöögiviljarisoto, toorsalat, mahlajook, piim, leivatoodeKüpsetatud kartulid tomati ja juustuga, toorsalat, mahlajook, piim, leivatoode