Vaata siit nädalamenüüd       13.09 - 17.09.2021  ja  20.09 - 24.09.2021

Vaata siit nädalamenüüd       13.09 - 17.09.2021  ja  20.09 - 24.09.2021

Toitlustamise nädal 06.09-10.09
KoolilõunaVeisehakklihakaste ürtidega, aurutatud rohelised oad, keedetud tatar, keedetud kartulid, leibKalaseljanka, hapukoor, R 20 %, leibHautatud kanalihatükid, karrikaste, aurutatud mais, keedetud makaronid, keedetud kartulid, leibBrokolipüreesupp kalkunilihaga, röstitud sepikukuubikud, leibÜhepajatoit sealihaga, aurutatud rohelised herned, leib
Peedi - küüslaugusalat, porgand, kõrvits, tomat, varsseller, kastmevalik salatiteleValge redise - hapukooresalat Valge peakapsas, peet, sibul, porgand, kastmevalik salatitele, seemneseguPria piimatootedPorgandi - lillkapsasalat, peet, hapukapsas, tomat, oad, kastmevalik salatitele, seemneseguPria piimatootedPeedisalat, hiina kapsas, kurk, mais, porgand, kastmevalik salatitele, seemnesegu
Mahlajook, Pria piimatootedKummelitee, PRIA piimMaitsevesi, Pria piimatooted
Marjane sepikuvormJogurti - maasikatarretis, marjakaste
ÕhtusöökKüpsetatud kartulid tomati ja juustuga, toorsalat, piim, vesi, leivatoodeKalkunistrooganov, kartuli - kõrvitsapuder, toorsalat, piim, vesi, leivatoodeSealihaguljašš, keedetud tatar, toorsalat, piim, vesi, leivatoodeHakkliha-riisipajaroog aedviljadega, toorsalat, piim, vesi, leivatoode