Vaata siit nädalamenüüd    05.10.2020 - 09.10.2020 ja 12.10.2020 - 16.10.2020

Vaata siit nädalamenüüd    05.10.2020 - 09.10.2020 ja 12.10.2020 - 16.10.2020

Toitlustamise nädal 06.05-10.05
KoolilõunaKalkuni-jogurtikaste, ahjuporgandi ribad, keedetud kartul, kuskuss, leibVärskekapsasupp veiselihaga, leibHakkliha-köögiviljapada, aurutatud rohelised oad, leibKalafrikadellisupp maitserohelisega, leibHautatud sealihatükid praeleemekastmes, aurutatud hernes, mais, ahjukartulid ürtidega, tatar, leib
Kirju punasekapsasalat, hiinakapsas, marineeritud sibul, mais, porgandPRIA piim, keefirPeedisalat jogurtiga, porgand, kaalikas, redis, salatilehtede seguPRIA piim, keefirHapukapsasalat porgandiga, porru, jääsalat, kurk, punane redis
Puuvilja mahlajook, PRIA piimatootedMaitsevesi kurgiga, PRIA piimatootedKakao, PRIA piim
Kohupiimavorm, maasikakastePannkook, aedmarjamoos
XL lõunaPilaff veiselihaga, aurutatud brokoli ja lillkapsas, toorsalat, leibKartuli - kalavorm, leib
Maitsevesi melissiga, PRIA piimPRIA piim
Kohupiimavorm, maasikakastePannkook, aedmarjamoos
ÕhtusöökSealiha ahjuroog, toorsalat, leib, apelsinimahlKarrine kana - juustukaste, keedetud täisterariis, toorsalat, leib, teeKartuli panniroog brokoli ja singiga, külm jogurtikaste, toorsalat, leib, mahlajook