Vaata siit nädalamenüüd    05.10.2020 - 09.10.2020 ja 12.10.2020 - 16.10.2020

Vaata siit nädalamenüüd    05.10.2020 - 09.10.2020 ja 12.10.2020 - 16.10.2020

Toitlustamise nädal 06.01-10.01
KoolilõunaKalkunistrooganov, aurutatud brokoli ja lillkapsas, keedetud tatar, keedetud riis, leibBorš sealihaga, hapukoor, leib Ahjus küpsetatud kanakintsuliha Valge kaste maitserohelisega, aurutatud hernes, mais, keedetud kurkumiriis, keedetud kartul, leibid Kala - kartulisupp, leibÜhepajatoit veisehakklihaga, aurutatud rohelised herned, leib
Jääkapsasalat tilliga, peet, porgand, porru, paprika, kastmevalik salatitele PRIA piimatootedPorgandi ja kaalikasalat, peet, hapukapsas, tomat, oad, kastmevalik salatitele Pria piimatootedPeedisalat jogurtiga, hiina kapsas, kurk, mais, porgand, kastmevalik salatitele
Maitsevesi, PRIA piimIngveritee, Pria piimatootedPuuvilja mahlajook, Pria piimatooted
Piimakissell, jõhvikapüree Sepiku - õunavorm, piim
ÕhtusöökHakkliha - köögiviljaroog, toorsalat, piim, leivatoode, puuvili Kalkuni-lillkapsahautis, kartuli - kõrvitsapuder, toorsalat, puuvilja mahlajook, leivatoode Kartuliroog hakklihaga, toorsalat, maitsevesi, leivatoode Pasta kanalihaga, külm jogurtikaste, toorsalat, kummeli tee, leivatoode
XL lõunaSealiharisoto, külm jogurtikaste, toorsalat, piimakissell, jõhvikapüree, vesi, leibSaidafilee munakastmes, ahjukartulid ürtidega, toorsalat, sepiku - õunavorm, Pria piimatooted, leib