Vaata siit nädalamenüüd    05.10.2020 - 09.10.2020 ja 12.10.2020 - 16.10.2020

Vaata siit nädalamenüüd    05.10.2020 - 09.10.2020 ja 12.10.2020 - 16.10.2020

Toitlustamise nädal 05.10-09.10
KoolilõunaChilli con carne veisehakklihaga, küpsetatud kaalikapulgad, keedetud riis, keedetud tatar, leibVärviline kalasupp kinoaga, leibHautatud sealihatükid, koore - sinepikaste, aurutatud brokoli, kartulipuder, keedetud bulgur, leibLäätsesupp kanaga, leibRiisi-karri-kalkuni värviline supertoit, röstitud juurseller, leib
Peedisalat õliga, jääsalat, porgand, redis, hernes, kastmevalik salatitelePRIA piimatootedKapsa-porgandi salat, peet, mais, valge redis, salatilehtede segu, kastmevalik salatitele Pria piimatootedHiinakapsasalat tilliga, peet, hapukapsas, tomat, oad, kastmevalik salatitele
Õunamahlajook, PRIA piimSoe kummeli-apelsini jook, Pria piimMaitsevesi, PRIA piimatooted
Kakaokissell, jõhvikapüreeMõnus kohupiimakreem
ÕhtusöökSealihastrooganov, ahjukartulid, toorsalat, maitsevesi, piim, keefir, leivatoodeKartuli vormiroog ürtidega, toorsalat, puuvilja mahlajook, leivatoodeKalkuni-jogurtikaste, keedetud riis, toorsalat, piparmündi tee, leivatoodeTatar hakklihaga, külmkaste, toorsalat, maitsevesi, piim, keefir, leivatoode