Vaata siit nädalamenüüd    05.10.2020 - 09.10.2020 ja 12.10.2020 - 16.10.2020

Vaata siit nädalamenüüd    05.10.2020 - 09.10.2020 ja 12.10.2020 - 16.10.2020

Toitlustamise nädal 03.02-07.02
KoolilõunaKana-koorekaste, aurutatud hernes, mais, keedetud kurkumiriis, keedetud tatar, leibSelge kalasupp, leibPikkpoiss veiselihast Hapukoore - mädarõikakaste, aurutatud brokoli ja lillkapsas, keedetud tatar, kartulipuder, leibBrokolipüreesupp kalkunilihaga, röstitud sepikukuubikud, leibKöögiviljad sealihaga leemes, aurutatud rohelised oad, keedetud kartulid, keedetud riis, leib
Peedi - küüslaugusalat, porgand, kõrvits, tomat, varsseller, kastmevalik salatitelePRIA piimatootedPunasekapsasalat, peet, porgand, porru, paprika, kastmevalik salatitelePria piimatootedKõrvitsa - kaalikasalat, valge peakapsas, peet, sibul, porgand, kastmevalik salatitele
Maitsevesi, PRIA piimIngveritee, Pria piimatootedPuuvilja mahlajook, PRIA piimatooted
Riisipuding, aedmaasikamoosImelihtne panna cotta, marjakaste
ÕhtusöökSealiha guljašš, keedetud kartulid, toorsalat, piim, vesi, leivatoodeKuskuss kana ja köögiviljadega Hapukoorekaste maitserohelisega, toorsalat, puuvilja mahlajook, leivatoodeMaksakaste, keedetud kartulid, toorsalat, keefir, vesi, leivatoodeMakaronid hakklihaga, külm jogurtikaste, toorsalat, maitsevesi. leivatoode
XL lõunaKüpsetatud mereahvenafilee, koorekaste tilliga, ahjukartulid ürtidega, toorsalat, riisipuding, aedmaasikamoos, Pria piimatooted, maitsevesiKalkuni - nuudliroog köögiviljadega, toorsalat Imelihtne panna cotta, marjakaste, maitsevesi, Pria piimatooted