Vaata siit nädalamenüüd    09.03.2020 - 16.03.2020 ja 16.03.2020 - 23.03.2020

• Õpilased saavad soovi korral nn supipäevadel tellida XL-lõuna (kooli poolt tasutavale 1.50 tuleb õpilasel lisaks maksta 44 senti).

XL-lõuna ja õhtusöök väljastatakse elektroonilise õpilaspileti alusel. Toidutellimust saab esitada elektrooniliselt oma arvutist vastaval veebilehel ID-kaardiga end tuvastades.

Vaata siit nädalamenüüd    09.03.2020 - 16.03.2020 ja 16.03.2020 - 23.03.2020

Tühi kott ei seisa püsti

Toitlustamise nädal 02.12-06.12
KoolilõunaKodune hakklihakaste, aurutatud rohelised oad, keedetud tatar, ahjukartulid ürtidega, leibHapukapsaborš sealihaga, hapukoor, leibHautatud kanalihatükid, valge kaste maitserohelisega, aurutatud brokoli, kartulipuder, keedetud pärl kuskuss, leibKala - köögiviljasupp, leibKalkunipilaff, küpsetatud kaalikapulgad, leib