Vaata siit nädalamenüüd    06.06.2022 - 10.06.2022

Vaata siit nädalamenüüd    06.06.2022 - 10.06.2022

Toitlustamise nädal 02.05-06.05
KoolilõunaKanapada, aurutatud mais, keedetud riis, keedetud pärl kuskuss, leibHakklihasupp (veisehakklihaga), leibAhjus küpsetatud kalafileesegu Valge kaste maitserohelisega, ahjukõrvitsakuubikud, kartulipuder Keedetud riis köögiviljadega, leibKöögiviljapüreesupp kanaga, röstitud sepikukuubikud, leibMakaronid sealihaga, aurutatud brokoli, leib
Jääkapsa - redisesalat, kaalikas, marineeritud sibul, porgand, tomat, kastmevalik salatitele, seemneseguPRIA piimatootedPorgandisalat hernestega, peet, mais, valge redis, salatilehtede segu, kastmevalik salatitele, seemneseguPria piimatootedPeedisalat õliga, porgand, hapukapsas, tomat, oad, kastmevalik salatitele, seemnesegu
Mahlajook, Pria piimatootedKummelitee, PRIA piimMaitsevesi, Pria piimatooted
Sidruni - kohupiimakreem, marjakasteMaasikatarretis, vahukoor
ÕhtusöökVokiroog sealihaga, keedetud kartulid, toorsalat, tee, leivatoodeKöögivilja tatraroog, jogurtikaste, toorsalat, maitsevesi, piim, leivatoodeKanastrooganov, keedetud riis, toorsalat, maitsevesi, leivatoodeÜhepajatoit kalkunilihaga, toorsalat, õunamahlajook, leivatoode