Vaata siit nädalamenüüd    09.03.2020 - 16.03.2020 ja 16.03.2020 - 23.03.2020

• Õpilased saavad soovi korral nn supipäevadel tellida XL-lõuna (kooli poolt tasutavale 1.50 tuleb õpilasel lisaks maksta 44 senti).

XL-lõuna ja õhtusöök väljastatakse elektroonilise õpilaspileti alusel. Toidutellimust saab esitada elektrooniliselt oma arvutist vastaval veebilehel ID-kaardiga end tuvastades.

Vaata siit nädalamenüüd    09.03.2020 - 16.03.2020 ja 16.03.2020 - 23.03.2020

Tühi kott ei seisa püsti

Toitlustamise nädal 02.03-06.03
KoolilõunaKanastrooganov, aurutatud porgand, hernes, keedetud makaronid, keedetud tatar, leibRassolnik sealihaga, hapukoor, leibPikkpoiss veiselihast köögiviljadega, piimakaste, aurutatud brokoli, kartulipuder, keedetud bulgur, leibKoorene kalasupp, leibKalkunipilaff, ahjukõrvitsakuubikud, leib