Vaata siit nädalamenüüd      29.11.2021 - 03.12.2021 ja 06.12.2021 - 10.12.2021

Vaata siit nädalamenüüd      29.11.2021 - 03.12.2021 ja 06.12.2021 - 10.12.2021

Toitlustamise nädal 01.11-05.11
KoolilõunaKodune sealihakaste, aurutatud brokoli ja lillkapsas, keedetud makaronid, keedetud tatar, leibKanasupp, leibKüpsetatud saidafilee, piimakaste, aurutatud rohelised herned, kartulipuder, keedetud täisterariis, leibKartuli - frikadellisupp, leibKalkunirisoto, ahjukõrvitsakuubikud, leib
Jääkapsasalat tilliga, peet, porgand, porru, paprika, kastmevalik salatitele, seemneseguPRIA piimatootedPeedisalat jogurtiga, hiina kapsas, kurk, mais, porgand, kastmevalik salatitele, seemneseguPria piimatootedPorgandi ja kaalikasalat, peet, hapukapsas, jõhvikas, oad, kastmevalik salatitele, seemnesegu
Maitsevesi, Pria piimatootedMahlajook, Pria piimatootedRoheline tee, Pria piimatooted
Karamellpuding, marjapüreeKama- kohupiimakreem marjadega
ÕhtusöökKana - riisiroog köögiviljadega, toorsalat, kummeli tee, leivatoodeKartulivorm hakklihaga, jogurtikaste, toorsalat, maitsevesi, leivatoodeKartuli - lihasalat hapukoorega, õunamahlajook, leivatoodeSealiha sinepi-hapukoorekaste, keedetud tatar, toorsalat, maitsevesi, leivatoode