Vaata siit nädalamenüüd    09.03.2020 - 16.03.2020 ja 16.03.2020 - 23.03.2020

• Õpilased saavad soovi korral nn supipäevadel tellida XL-lõuna (kooli poolt tasutavale 1.50 tuleb õpilasel lisaks maksta 44 senti).

XL-lõuna ja õhtusöök väljastatakse elektroonilise õpilaspileti alusel. Toidutellimust saab esitada elektrooniliselt oma arvutist vastaval veebilehel ID-kaardiga end tuvastades.

Vaata siit nädalamenüüd    09.03.2020 - 16.03.2020 ja 16.03.2020 - 23.03.2020

Tühi kott ei seisa püsti

Toitlustamise nädal 01.04-05.04
KoolilõunaKodune hakklihakaste, aurutatud brokoli, keedetud tatar, kartulid/leibVärskekapsasupp sealihaga/leivatootedKana-riisi pajaroog (retsept Ragne Värk), aurutatud rohelised herned/leibTaipärane lillkapsapüreesupp kalkunilihaga (retsept Ragne Värk), röstitud leivakuubikudKüpsetatud saidafilee, piimakaste, röstitud peet, kartulipuder, keedetud riis/leib