Tunnustamine 22. mai Ruth Maal

21. mail toimus meie kooli igakevadine tublimate tunnustamine. Tänati maakondlikul olümpiaadi medaliste, vabariiklikul, rahvusvahelisel aineolümpiaadil osalenud õpilasi. Tunnustati edukalt esinenud õpilaste juhendajaid ja kuulutati välja selle aasta aunimetused.

Nõo kooli 25. lennu (1981) esindajad Lea Kiivit, Toomas Veersoo, Peet-Märt Irdt andsid üle nende lennu 1000 eurose stipendiumi 11. klassi õpilasele August Jakobsonile.

Nõo Reaalgümnaasiumi aunimetused:
aasta õpetaja- Epp Vinne,
aasta klassijuhataja- Mairi Küberson,
aasta töötaja- Sirje Pai,
aasta organisaator- Kiira Aliina Kärgenberg,
aasta tegija huvitegevuses- Gerda Ly Käis,
aasta naissportlane- Riine Valo,
aasta meessportlane -Kristjan Unt,
aasta tegija olümpiaadidel- Kaarel Toomet,
aasta õpilane- Rudolf Harald Kivi,
aasta tegu -Rakett 69 II koht (Rudolf Harald Kivi).

Aasta õpilasele ja aasta tegijale olümpiaadidel pani rahalise preemia välja kooli kauaaegne õpetaja Aarne Kivimäe.

Nõo Reaalgümnaasiumi aunimetused:
aasta õpetaja- Epp Vinne,
aasta klassijuhataja- Mairi Küberson,
aasta töötaja- Sirje Pai,
aasta organisaator- Kiira Aliina Kärgenberg,
aasta tegija huvitegevuses- Gerda Ly Käis,
aasta naissportlane- Riine Valo,
aasta meessportlane -Kristjan Unt,
aasta tegija olümpiaadidel- Kaarel Toomet,
aasta õpilane- Rudolf Harald Kivi,
aasta tegu -Rakett 69 II koht (Rudolf Harald Kivi).